جهت دريافت موجودي و قيمت اجناس لطفا با شماره 66744320 021 تماس بگيريد (ساعت 10 تا 17)

راهنماي خريد

ضمن تشکر از بازدید شما ، توجه شما را به نکات زیر جلب می نمائیم .

 

چارت مراحل خريد :

 

در این فروشگاه به 2 صورت می توانید اقلام مورد نظر خود را تهیه کنید :

1 - خرید نقدی (بانكي)

2 - پيك موتوري و پرداخت در محل

 

در حال حاضر در خريد نقدي ماليات دريافت شده از مشتري 0 مي باشد . 

در روش خرید نقدی ابتدا وجه را واریز و سپس بسته برای شما ارسال می شود و در خريد با پيك موتوري نيز كه فقط مخصوص مشتريان تهراني مي باشد ، هزينه بسته و پيك در محل پرداخت مي شود .

پرداخت هزينه در خريد نقدي نيز به 3 صورت پرداخت در بانك ، انتقال كارت به كارت و پرداخت آنلاين قابل واريز مي باشد .

 

برای خرید از فروشگاه کافیست ابتدا هر کدارم از محصولات مورد نیاز خودتان را به سبد خرید خود اضافه کنید . برای این کار کافیست در صفحه اختصاصی هر محصول بر روی دکمه " اضافه کردن به سبد " کلیک کنید و یا در فهرست گروهی محصولات بر روی دکمه " خرید " کلیک کنید .

سپس در نوار بالای صفحه فروشگاه ، بر روی پرداخت نهایی کلیک کنید . در اینجا وارد صفحه ای می شود که باید نوع ارسال سفارش خود را انتخاب نمائید .

در اين مرحله اگر مشتري جديد باشيد لازم است كه يكبار فرم ثبت نام را پر كنيد تا يك نام كاربري به شما اختصاص داده شود و مشخصات شما در سيستم ذخيره شود و اگر مشتري قديمي هستيد ، با نام كاربري خود وارد سايت شويد . در مرحله بعدي بايد نوع پرداخت هزينه را انتخاب كنيد . با انتخاب گزينه واريز وجه به شماره حساب هاي فروشگاه به صفحه بعدي راهنمايي مي شويد كه پس از تاييد اطلاعات سفارش ، سفارش شما ثبت خواهد شد و يك پيش فاكتور به ايميل شما ارسال مي شود كه حاوي شماره سفارش و مبلغ نهايي سفارش مي باشد . براي ارسال بسته بايد اين مبلغ را به يكي از شماره حساب هاي فروشگاه واريز كرده و از طريق صفحه ثبت اطلاعات فيش واريز شده آنرا ثبت كنيد تا بسته شما ارسال شود .


 پيك موتوري :

در اين روش پس از انتخاب ارسال با پيك موتوري ، در صفحه مربوط به انتخاب نوع پرداخت وجه گزينه پرداخت در محل انتخاب و سفارش ثبت مي شود . پس از ثبت سفارش در اولين فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد تا هماهنگي هاي مربوطه با شما صورت پذيرد .

ادامه
پشتیبانی

ساعت كار فروشگاه :

شنبه تا چهارشنبه

 10 الی 17

021-66744320

خ جمهوری

پاساژ فرقانی

طبقه دوم - پ 11