جهت دريافت موجودي و قيمت اجناس لطفا با شماره 66744320 021 تماس بگيريد (ساعت 10 تا 17)

قوانین فروشگاه

ثبت اطلاعات مشتريان :

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ايميل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتي كه اطلاعات مندرج در حساب كاربري شما صحيح نباشد ،‌ هرگونه تاخير به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خريدار مي باشد .

 

مراحل بررسي و ارسال سفارشات نقدي :

پس از پرداخت سفارش و تاييد شدن آن كه حداكثر 1 روز كاري طول خواهد كشيد ،‌ وضعيت سفارش به " در حال آماده شدن " تغيير مي كند . در صورتي كه سفارش به كسري بخورد به وضعيت " در انتظار كامل شدن " تغيير كرده و ليست موارد كسري داخل توضيحات سفارش ثبت مي شود و در غير اين صورت پس از بسته بندي به " آماده به ارسال " تغيير حالت مي دهد . آماده به ارسال سفارش به اين معناست كه در همان روز تحويل شركت مربوطه براي حمل بسته خواهد شد (پست ، باربري و ...) . 1 تا 2 روز كاري پس از ارسال بسته (آماده به ارسال شدن) نيز كد پيگيري بسته داخل توضيحات سفارش ثبت شده و وضعيت بسته به " تحويل داده شده " تغيير مي كند .

 

مراحل بررسي و ارسال سفارشات آنلاین :

مراحل کاری در این روش همانند سفارشات نقدی می باشد ، با این تفاوت که به 1 روز کاری جهت تایید قطعی تراکنش نیاز دارد و پس از آن سفارش وارد مرحله آماده سازی می شود .

 

پيگيري سفارشات :

جهت پيگيري سفارش خود در صورتي كه زمان بندي هاي قيد شده سپري شده و بسته بدون تغيير وضعيت مانده است ،‌مي توانيد از طريق صفحه پيگيري سفارشات اقدام كنيد و يا با فروشگاه تماس بگيريد .

 

روش هاي ارسال سفارش :

سفارشات ثبت شده طبق روشي كه در زمان ثبت سفارش تعيين مي شود ، ارسال مي شوند كه مشخصات و زمان حمل مربوطه به تشريح در صفحه ارسال سفارشات قيد شده است .

 

روش هاي پرداخت سفارش :

پرداخت مبلغ سفارش به روش هاي گوناگون شامل واريز داخل بانك ، كارت به كارت ، پرداخت آنلاين و پرداخت به پيك موتوري داخل تهران ميسر است كه در زمان ثبت سفارش قابل انتخاب است .

 

زمان لازم براي آماده سازي سفارش :

مدت زماني كه براي آماده سازي سفارش نياز است در صفحه آماده سازي سفارشات بيان و شرح داده شده است .

 

گارانتي و خدمات پس از فروش محصولات :

قطعات الكترونيك ارائه شده در فروشگاه به هيچ وجه شامل گارانتي ، خدمات پس از فروش و يا امكان عودت نمي باشد و مسئوليتي از بابت كاركرد صحيح قطعه ، چگونگي كار با قطعه و يا آموزش هاي مربوطه به عهده فروشگاه نمي باشد .

 

ماليات  :

در حال حاضر در خريد نقدي ماليات دريافت شده از مشتري 0 مي باشد .

 

لغو سفارشات نقدي :

در صورتی که پرداخت سفارش انجام شود ،‌ تنها تا زماني كه سفارش وارد مراحل جمع شدن و ارسال نشده است مي توان درخواست لغو سفارش داد(فقط به صورت تلفني) و كل هزينه را پس گرفت كه اين زمان حداكثر 1 روز پس از تاييد پرداخت است (در حال آماده شدن) . در غير اين صورت پس از گذشت اين زمان و درخواست لغو سفارش ، ‌20 % از کل مبلغ کسر می شود و باقی عودت داده خواهد شد . لغو کردن سفارشاتی که با کسری روبرو شده اند نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که قبلا به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ شده باشد و داخل توضیحات سفارش نيز ثبت شده باشد که در صورت موجود نبودن اقلام بخصوصی سفارش لغو شود .

 

آسيب ديدن سفارش در حين حمل بسته :

سفارشات ارسالي توسط فروشگاه تا جاي ممكن به صورت محكم و با ايمني بالا بسته بندي مي شوند اما با اين حال و با توجه به ممنوعيت ارسال قطعات و لوازم شكستني در تمامي روش هاي ارسال ،‌ بسته هايي كه دچار آسيب ديدگي در زمان حمل شوند ، شامل بيمه هاي اوليه شركت هاي حمل و نقل نمي شوند و پرداخت خسارت نيز متوجه فروشگاه نمي شود .

ميزان امنيت و دقت روش هاي ارسال به شرح زير است :

1 - پيك موتوري 2 - ترمينال اتوبوسراني 3 - تيپاكس و ايران پيام  4- باربري 5- پست پيشتاز 6- پست سفارشي

بر همين اساس در صورت تمايل مي توانيد روش هاي با دقت حمل بالاتر را انتخاب كنيد و يا قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ كمي بسته خود را بيمه تكميلي (براي آسيب ديدگي زمان حمل) كنيد . براي اطلاع از اين مبلغ با فروشگاه تماس بگيريد (قبل از ارسال بسته حتما ميبايست مبلغ بيمه پرداخت شده باشد تا بيمه نامه مربوطه صادر شود كه در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بيمه ، مسئوليتي از اين بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود) .

 

برگشت خوردن سفارش :

در صورتي كه بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ،‌ علت برگشت بسته بررسي مي شود و در حالتي كه علت آن عدم حضور شخص در زمان تحويل و يا اشتباه بودن مشخصات گيرنده (آدرس ، تلفن ، كد پستي و نام) باشد ، خريدار موظف به پرداخت مجدد كل هزينه ارسال خواهد بود و در حالتي كه مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و يا مشكل در بسته بندي) با هزينه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد .

 

تخفيف :

قيمت هاي درج شده در سايت بر اساس تك فروشي مي باشد(به جز مواردي كه بسته اي ارائه ميشود) . بر همين اساس درخواست تخفيف تنها براي حالتي كه تعداد سفارش داده شده از هر جنس بالا باشد بررسي مي شود و براي تعداد هاي پايين تخفيفي اعمال نمي شود .

 

اطمينان از موجود نبودن برخی اقلام سفارش :

در زمان ثبت سفارش دقت فرماييد كه اقلامي كه با ستاره " * " يا " . " نام گزاري شده اند ، داراي موجودي بسيار محدودي هستند و اجناسي كه در فروشگاه با قيمت 0 نمايش داده مي شوند ، به اين معناست كه داراي موجودي نمي باشند و باقي اجناس در انبار فروشگاه موجود هستند (برخي با تعداد كم و برخي با تعداد زياد) و تنها زماني كه موجودي يك جنس تمام و يا بسيار محدود شود قيمت آن 0 و يا علامت دار مي شود . بنابراين در صورت ثبت سفارش در اولين فرصت نسبت به پرداخت (و يا تاييد سفارش در روش ايران ماركت) اقدام نماييد تا به اين وسيله سفارش شما در نوبت جلوتري قرار گيرد و احتمال به اتمام رسيدن اجناس به حداقل برسد . قيمت هاي درج شده در سايت به روز هستند و مادامي كه جنس موجود باشد با همان قيمت ارائه مي شود . سفارشات ثبت شده نيز در صورت مواجهه با كسري با همان قيمت ارسال مي شوند و در صورتي كه امكان تهيه اقلام كسري پس از گذشت زمان تعيين شده با همان قيمت ميسر نباشد ، ‌هزينه اقلام كسر شده عينا عودت داده مي شود و امكان لغو كل سفارش وجود ندارد . برای اطمینان از موجود بودن تمامی اقلام نيز می توانید با فروشگاه تماس بگیرید .

 

اعتبار پيش فاكتور :

اعتبار فاكتور ثبت شده براي پرداخت صرفا 2 روز بعد از ثبت سفارش است و پس از اين مدت در صورت تغيير قيمت ها ، قيمت هاي به روز محاسبه خواهد شد .

ادامه
پشتیبانی

ساعت كار فروشگاه :

شنبه تا چهارشنبه

 10 الی 17

021-66744320

خ جمهوری

پاساژ فرقانی

طبقه دوم - پ 11