قوانين فروشگاه


ثبت اطلاعات مشتریان :

لطفا در هنگام سفارش محصول آدرس کامل پستی ، کد پستی و مشخصات خود را به دقت و کامل وارد کنید و حتما ایمیل و شماره تماسی که قرار می دهید معتبر باشد تا در صورت نیاز بتوان با شما تماس گرفت . ضمنا در صورتی که اطلاعات مندرج در حساب کاربری شما صحیح نباشد ، هرگونه تاخیر به وجود آمده در ارسال سفارش متوجه خریدار می باشد .


مالیات  :

در حال حاضر در خرید نقدی مالیات دریافت شده از مشتری 0 می باشد . بر همین اساس نیز امکان ارائه کد ملی و اقتصادی به هیچ عنوان میسر نمی باشد .


زمان لازم برای آماده سازی سفارش :

لازم به ذکر است که با توجه به ارسال انبوه سفارشات پستی از طریق دفتر خدمات پستی منطقه ، بعضا مشاهده شده که بسته ها با تاخیر 1 تا 2 روزه از دفتر تهران خارج شده اند که این حالت بیشتر برای پست سفارشی رخ داده است . بنابراین در حالتی که زمان برای شما اهمیت زیادی دارد ، به هیچ وجه نوع ارسال با پست و مخصوصا نوع سفارشی را انتخاب نکنید و از باقی روش ها مانند ترمینال و ... استفاده کنید .


گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات :

قطعات الکترونیک ارائه شده در فروشگاه به هیچ وجه شامل گارانتی ، خدمات پس از فروش و یا امکان عودت و یا تعویض نمی باشد و مسئولیتی از بابت کارکرد صحیح قطعه ، چگونگی کار با قطعه و یا آموزش های مربوطه به عهده فروشگاه نمی باشد  (به دلیل حساسیت بسیار بالای قطعات الکترونیک و عدم توانایی تشخیص دلیل بروز مشکل در آنها ) . بر همین اساس جهت سفارشات تعداد بالا ، ابتدا اقدام به تهیه نمونه با تعداد پایین نموده و سپس در صورت تایید بر روی تعداد مورد نظر خرید نمایید تا متحمل ضرر نشوید . ضمن اینکه تنها قطعاتی که در انتهای نام خود عبارت اورجینال را دارند ، به صورت مطمئن از شرکت اصلی تهیه شده است و الباقی موارد از طریق واسطه ها تامین شده است . لازم به ذکر است که مواردی نظیر آمپر مصرفی ، ولتاژ ورودی و خروجی ، توان مصرفی و ... که در سایت ذکر شده است مطابق با اطلاعات درج شده در دیتاشیت و یا سایت سازنده و یا اطلاعات درج شده بر روی جنس یا دفترچه محصول می باشد و مسئولیتی از بابت عدم تطابق مقادیر درج شده با مقادیر واقعی متوجه فروشگاه نمی باشد (به دلیل چینی بودن اکثر قطعات ،معمولا مقادیر ذکر شده با مقادیر واقعی متفاوت هستند ) .


لغو سفارشات نقدی :

در صورتی که پرداخت سفارش انجام شده باشد و درخواست لغو سفارش داده شود ، 10 % از کل مبلغ کسر می شود و الباقی حداکثر تا 1 روز بعد عودت داده خواهد شد .


واریز وجه :

کلیه بازگشت وجه های درخواستی فقط به نام شخص حقیقی صاحب حساب کاربری در پايتخت الكترونيك  انجام می گردد (در صورت عدم تطابق نام صاحب شماره حساب ( یا کارت ) اعلام شده از طرف مشتری با نام حساب کاربری موجود در فروشگاه، برگشت وجه از واحد مالی و حسابداری صورت نمی گیرد) .

همچنین در صورتی که حساب کاربری ثبت شده در فروشگاه متعلق به سازمان دولتی یا دانشگاه باشد ، می بایست شماره حساب اعلام شده متعلق به همان سازمان یا دانشگاه باشد.

آسیب دیدن سفارش در حین حمل بسته :

سفارشات ارسالی توسط فروشگاه تا جای ممکن به صورت محکم و با ایمنی بالا بسته بندی می شوند اما با این حال و با توجه به ممنوعیت ارسال قطعات و لوازم شکستنی در تمامی روش های ارسال ، بسته هایی که دچار آسیب دیدگی در زمان حمل شوند ، شامل بیمه های اولیه شرکت های حمل و نقل نمی شوند و پرداخت خسارت نیز متوجه فروشگاه نمی شود .


میزان امنیت و دقت روش های ارسال به شرح زیر است :

1 - پیک موتوری 2 - ترمینال اتوبوسرانی 3 - تیپاکس   4- باربری 5- پست پیشتاز 6- پست سفارشی

بر همین اساس در صورت تمایل می توانید روش های با دقت حمل بالاتر را انتخاب کنید و یا قبل از ارسال بسته با پرداخت مبلغ کمی بسته خود را بیمه تکمیلی (برای آسیب دیدگی زمان حمل) کنید . برای اطلاع از این مبلغ با فروشگاه تماس بگیرید (قبل از ارسال بسته حتما میبایست مبلغ بیمه پرداخت شده باشد تا بیمه نامه مربوطه صادر شود که در صورت ارسال شدن بسته و عدم پرداخت حق بیمه ، مسئولیتی از این بابت متوجه فروشگاه نخواهد بود) . ضمن اینکه در صورتی که بسته آسیب فیزیکی دیده است و یا کارتن آن پاره شده است ، از قبول بسته خودداری و به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ کنید .


اعلام خرابی :

تمامی اقلام  قبل از ارسال تست می شوند و به صورت سالم ارسال می شوند . با این وجود جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی یک مهلت 24 ساعته تست برای اینگونه محصولات در نظر گرفته شده است که از روز تحویل سفارش به مشتری محاسبه می شود . در صورتی که پس از گذشت این زمان به فروشگاه اطلاع داده نشود ، به منزله سالم تحویل گرفتن جنس یا اجناس فاکتور می باشد و پس از آن هیچگونه عودتی و یا تعویضی صورت نخواهد گرفت . الباقی محصولات الکترونیکی مانند  سنسور ، ماژول و ... شامل گارانتی و تعویض نمی باشند . ضمنا توجه داشته باشید که در صورتی که سفارش به فروشگاه یا آدرس دیگری ارسال می شود تا پس از آن بسته بندی و با باقی اجناس مشتری ارسال شود (بسته بندی و ارسال به عهده فروشگاه دیگری باشد) ، با فروشگاه یا شخص تحویل گیرنده هماهنگ نمایید تا در زمان تحویل گرفتن اجناس از پیک ، قطعات را تست نماید . در غیر این صورت مسئولیتی از بابت خرابی قطعات یا ... متوجه فروشگاه نمی باشد .


برگشت خوردن سفارش :

در صورتی که بسته پس از ارسال به مبدا برگشت بخورد ، علت برگشت بسته بررسی می شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس ، تلفن ، کد پستی و نام) باشد ، خریدار موظف به پرداخت مجدد کل هزینه ارسال خواهد بود و در حالتی که مقصر فروشگاه باشد (ناخوانا بودن آدرس ، درج اشتباه مشخصات و یا مشکل در بسته بندی) با هزینه فروشگاه مجددا ارسال خواهد شد .


اعتبار پیش فاکتور :

اعتبار فاکتور ثبت شده برای پرداخت صرفا همان روز ثبت سفارش است و پس از این مدت در صورت تغییر قیمت ها ، قیمت های به روز محاسبه خواهد شد .


تحویل حضوری سفارشات :

برای آن دسته از مشتریانی که قصد تحویل گرفتن حضوری سفارش خود را دارند ، امکان تحویل حضوری سفارش میسر می باشد و کافیست در زمان ثبت سفارش ، گزینه حمل را تحویل حضوری انتخاب نمائید . ضمن اینکه امکان ارسال پیک موتوری (مانند الو پیک) هم برای تحویل گرفتن بسته وجود دارد . در این حالت میبایست شماره سفارش را به پیک یا شخصی که برای تحویل بسته میفرستید بدهید . ضمنا مسئولیت حمل و یا مفقود شدن بسته در این حالت به عهده خریدار است و فروشگاه پس از تحویل بسته به شخصی که مشخصات و شماره سفارش خریدار را دارد ، هیگونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت .- قطعات فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود .
- لطفا به این نکته توجه داشته باشید که حتما قبل از خرید با تعداد بالا ، اقدام به خرید نمونه فرمائید .
- حداکثر زمان اعلام مغایرت در سفارش و یا گزارش خرابی دستگاه هایی که شامل مهلت تست می باشند 24 ساعت می باشد .
- قطعات الکترونیک ، سنسور ها و ماژول ها به هیچ وجه شامل گارانتی و زمان تست نمی باشد و مسئولیتی از بابت کارکرد صحیح قطعه ، نحوه راه اندازی و آموزش کار با قطعه به عهده فروشگاه نمی باشد .